youtube

Pokonaj lenistwo dzięki technologii [5 aplikacji dzięki którym mniej się lenię]

Posted by admin

Założę się że każdy z Was nie raz i nie dwa zabłądził na Youtube albo zawiesił się nad tiktokiem na 5 minut i skończył po godzinie. Przez to mówi się że technologia służy tylko temu aby zabrać nam czas i się lenić. Otóż nie. I w tym wideo przedstawiam 5 aplikacji które mi pomagają z tym żeby się nie lenić. Zapraszam do oglądania

  1. Forest: Aplikacja Forest pomaga Ci skupić się na zadaniu i uniknąć lenistwa poprzez sadzenie wirtualnego drzewa. Aplikacja jest bardzo łatwa w obsłudze. Odpalasz aplikację i gdy aplikacja jest uruchomiona to drzewo zaczyna rosnąć, a gdy ją opuszczasz to drzewo ginie. Jak chcesz się pozbyć telefonu bo dostajesz powiadomienia albo nawykowo za niego łapiesz to jest to idealna aplikacja bo odpalasz apkę i widzisz to drzewo i nie chcesz jego niszczyć.
  2. StayFocusd jest to rozszerzenie przeglądarki internetowej, które pomaga w koncentracji. Aplikacja pozwala na ustawienie limitów czasowych dla witryn internetowych, które najczęściej Cię rozpraszają. Dzięki temu jesteś w stanie o wiele szybciej się obudzić z drzemki dystrakcji i skupić się na pracy zamiast przeglądać w kółko social media bo jak przekroczysz limit to aplikacja cię o tym poinformuje.
  3. Brain.fm jest to kolejna aplikacja muzyczna, która dostarcza muzykę stworzoną specjalnie do pracy, nauki i relaksu. Dzięki zastosowaniu technologii neuromuzycznej, aplikacja może pomóc Ci w utrzymaniu skupienia i uniknięciu lenistwa. Praca w słuchawkach ma to do siebie że wyciszasz otoczenie i przy okazji podnosisz skupienie poprzez fajną muzykę.
  4. Google Keep. Jest to aplikacja do notowania, organizowania i udostępniania notatek, list, zdjęć i innych informacji. Można tam dodawać notatki w różnych formatach, takich jak tekst, zdjęcia, pliki audio i listy zadań, co pozwala na przechowywanie i organizowanie różnych informacji w jednym miejscu. Ponadto, użytkownik może używać etykiet, kolorów i oznaczeń, aby szybko zidentyfikować i odnaleźć ważne notatki. Zapytasz. Co to ma wspólnego z pokonaniem lenistwa i skupieniem? To że można zapisywać jak coś zrobiłeś i jak to zrobić w przyszłości co o wiele ułatwia zadania i pracę a jak coś jest łatwe i przyjemne to trudniej się lenić. Przykładowo. Musisz się spakować
  5. Remove Youtube Recommendations. Jest to dodatek do przeglądarek, takich jak Chrome czy Firefox. Po zainstalowaniu dodatku, proponowane filmy na YouTube zostaną automatycznie ukryte i nie będą już wyświetlane na stronie głównej ani na stronach wideo. Można również ustawić filtry, które pozwolą na blokowanie określonych typów proponowanych filmów lub kanałów. Dodatek ten oferuje również wiele dodatkowych funkcji, takich jak automatyczne odtwarzanie, blokowanie komentarzy, ukrywanie polecanych kanałów oraz inne funkcje związane z personalizacją interfejsu YouTube. Dzięki temu nie zabłądzisz na popularnym serwisie bo obejrzysz jedno wideo i koniec.

Problem lenistwa jest bardzo złożony. Jeśli chcesz zmienić coś w swoim życiu a nie potrafisz bo ci się nie chce to polecam moje darmowe szkolenie wideo jak zbudować system który zwycięża z lenistwem. Link do szkolenia znajduje się w opisie.

A jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym dlaczego nic ci się nie chce to zapraszam do wideo „Prawda o lenistwie której nie chcesz usłyszeć” link do wideo wrzucam po prawej stronie na ekran.

Odebrałeś już prezent?

Zapisz się na moją listę mailową i odbierz ebooka "3 sposoby na lenistwo"

Uzupełnienie powyższego pola stanowi zgodę na otrzymywanie od Szkoły wygrywania newslettera zawierającego treści marketingowe. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.