3 rzeczy które warto powtarzać sobie codziennie

Cześć!

Ja jestem Szymon i witam cię na kanale szkoła wygrywania. Popraw jakość życia. Interesującym faktem jest to jak bardzo potrafimy być delikatni dla innych jednocześnie będąc bardzo szorstcy wobec siebie. W większości przypadków bierze to się z tego że myślimy o sobie negatywnie. Niestety ale trzeba sobie uświadomić jedną rzecz. To co mówimy do siebie ma wpływ na to co się wydarzy potem. W dzisiejszym odcinku opowiem o 3 rzeczach które warto sobie codziennie powtarzać aby ogarniać te złe myśli w głowie. Zapraszam do oglądania.

1. Zbuduję wizję jak wygląda idealny dzień a następnie będę pracował aby ta wizja stała się rzeczywistością

Nigdzie nie dojdziesz jeśli nie będziesz miał jasnego obrazu gdzie idziesz. Zbyt dużo ludzi nie osiąga swoich małych celów na dany dzień ponieważ nie ma wizji tego jak dany dzień ma wyglądać. Jeśli nie masz wizji to będziesz skakał z kwiatka na kwiatek bez zmierzonego progresu w kierunku swoich celów. Bez wizji nie możesz odpowiednio planować swojego działania.

Zbudowanie wizji jak wygląda idealny dzień poza tym że buduje w nas zorientowanie na realizację celów ma jeszcze jeden plus. Tym plusem jest zbudowanie sobie afirmacji i wizualizacji celu. A to przestawia nasz mózg na to żeby ten cel osiągnąć.

2. Zamierzam w ciągu dnia być świadomy swoich wyborów tak często jak to tylko możliwe

Przeleżeć cały dzień i nie zrobić czegokolwiek produktywnego jest bardzo łatwo. Czas leci bardzo szybko i często razem z czasem my lecimy. Lecimy w chu… ze swoimi celami. Droga do sukcesu prowadzi przez świadomość uciekającego czasu i świadomość wyboru co robimy w danym czasie. Musisz być świadomy tego co robisz i każde twoje działanie musi mieć intencję.

Każdy wybór niesie za sobą konsekwencje i te małe codzienne wybory determinują jak duży sukces odniesiesz. Dlatego większość ludzi kładzie taki duży nacisk na nawyki. Te nawyki kształtują rzeczywistość. I ten nawy samoświadomości wyboru działania w każdym momencie jest jednym z ważniejszych. Masz jedno życie więc bądź pewny że każdy moment jest dobrze wykorzystany.

3. Zamierzam stawiać siebie na pierwszym miejscu zanim pomyślę o zaspokajaniu potrzeb innych

Większość z nas to normalni ludzie. Nie psychopaci. I przez to staramy się być dobrzy dla innych. Nie jest to wcale takie super dobre ponieważ cele innych ludzi stają sie naszym priorytetem. Dodatkowo jest to potęgowane potępieniem egoizmu w naszym społeczeństwie i wychodzi na to że nie potrafimy ogarnąć swojego życia.

Powinieneś codziennie sobie przypominać o tym że masz stawiać siebie na pierwszym miejscu. Siebie czyli swoje potrzeby, cele, marzenia To one są dla ciebie najwyższym priorytetem. Fakt że stawiasz siebie na pierwszym miejscu paradoksalnie sprawia że stajesz się lepszy w pomaganiu innym.

Nikt twoich celów nie zrealizuje. Nie osiągniesz tez swoich celów jak będziesz się cały czas poświęcać dla innych.

Jeśli chcesz osiągnąć sukces to stań się swoim priorytetem.

I to by było na tyle jeśli chodzi o ten film. Polecam codziennie wieczorem lub rano powtarzać sobie te zdania do momentu aż wryją ci się do głowy. Nie ma niczego lepszego do wykonania jeśli chodzi o zwiększenie swojej skuteczności w działaniu i zmianę swoich przekonań.

Standardowo zapraszam na mojego

• instagrama